back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

George Pali

Nji bisedë dhe nji udhëtim në jetën dhe veprën e piktorit Zef Nacaj

Nji bisedë dhe nji udhëtim në jetën dhe veprën e piktorit Zef Nacaj Zef Nacaj asht nji artist i rrethanave, mbasi shkollimi i tij nuk ka...

PerShkodren Mik i ftuem Piktori Gjergj (George) Pali

PerShkodren Mik i ftuem Piktori Gjergj (George) Pali Organizatore Justina Filipi (ditën e dielë me 7 Shtator, 2014; në ora 20:00) Prolog mbi Gjergj (George) Pali Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.