back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

George Floyd

Tulsi Gabbard deklaron: “Largohem nga Partia Demokrate!”

Tulsi Gabbard deklaron: “Largohem nga Partia Demokrate!” Reagan ju ka treguar shpesh herë amerikanëve se çfarë është dhe si funksionon e majta! Dikur e pyeti nje...

Klajd Kapinova me një libër të parë për Presidentin Trump në gjuhën shqipe në Amazon, Barnes & Noble etj. _ nga Tomë Mrijaj

Klajd Kapinova me një libër të parë për Presidentin Trump  në gjuhën shqipe në Amazon, Barnes & Noble etj.  nga Tomë Mrijaj Është një rast i vetëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.