back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

George Castrioti Scanderbeg

Arqipeshkvi Pal Engjëlli (1417-1470) Humanist i shquar shqiptar dhe bashkëpunëtor i afërt i Skënderbeut Dr. Mikel Prennushi

Arqipeshkvi Pal Engjëlli (1417-1470) Humanist i shquar shqiptar dhe bashkëpunëtor i afërt i Skënderbeut Dr. Mikel Prennushi Në plejadën e humanistëve të shquar shqiptarë të shekujve XV,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.