back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gentiana Sula

Demokracia dhe përparimi ngrihen vetëm mbi të vërtetën – nga Ilir Zela

Demokracia dhe përparimi ngrihen vetëm mbi të vërtetën nga Ilir Zela 6.027 shqiptarë janë vrarë nga regjimi komunist. 984 shqiptarë kanë vdekur në burgje gjatë regjimit komunist. 308...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.