back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gënjeshtra

Joseph Gebbels (1897-1945) Gënjeshtra

"Përsëriteni nji gënjeshtër njiqind herë, njimijë herë, njimilion herë dhe ajo ka me u ba nji e vërtetë…!"

Abraham Lincoln (1809-1865) – Gënjeshtra

"Mund të gënjesh shumë njerëz për pak kohë, mund ta gënjesh edhe nji pakicë për mjaft kohë, por... s'mund t'i gënjesh të gjithë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.