back to top
33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Genc Koça

Në bibliotekën e Vangjel Koçës – nga Odrieja

Në bibliotekën e Vangjel Koçës nga Odrieja Do ta kini parë pa dyshim atë amvisen e re, e cila posa e ka hapur shtëpinë dhe...

Vangjel Koça dhe Branko Merxhani në një rrëfim të rrallë nga Genc Koça

Nji mbasdite fundprilli të viti 2014, mbas disa bisedash paraprake me të bijën Enin, te nji nga baret e shumta te ish Kinema 17...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.