back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazmend R. Kolgjini

Operativi dhe bariu – nga Gazmend R. Kolgjini

Operativi dhe bariu nga Gazmend R. Kolgjini Nga viti 1985-'86, vjen një operativ për zonën e fshatrave Ujimisht, Lusën, Vilë dhe Bushtricë. Ndërkohë që operativi po kthehej...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.