back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazeta “Shkodra”

Ernest Perdoda – shembull ideal i antikomunistit dhe demokratit të pakorruptueshëm nga Anton Cefa

Ernest  Perdoda - (6 nandor 1928 - 29 janar 2001) shembull ideal i antikomunistit dhe demokratit të pakorruptueshëm nga Anton Cefa Që në moshë të re, kur ishte ende...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.