back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazeta "El Mundo"

“Nata historike dhe tragjike e 2 korrikut” – nga Aurel Plasari

“Nata historike dhe tragjike e 2 korrikut” nga Aurel Plasari (El Mundo - 1990) Kam qëlluar me fat që, pavarësisht frikës, kam mundur t'i tregoja Perëndimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.