back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gazeta e Lozanës

“Si mundet Poeti, s’e ka ngritur ende zërin…” Sotir Kolea i shkruan poetit Gabrielle D’Annunzio

Si mundet Poeti, s’e ka ngritur ende zërin… Sotir Kolea i shkruan poetit Gabrielle D’Annunzio Sot, patrioti, publicisti dhe koleksionisti Sotir Kolea ka përvjetorin e ikjes...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.