back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gaspër Shoshi

Shqipëria dhe ëndrra politike e Kaizerit në Ballkan – nga Monika Shoshori Stafa

Shqipëria dhe ëndrra politike e Kaizerit në Ballkan nga Monika Shoshori Stafa Që prej krijimit të shtetit shqiptar, nga njohja e pavarësisë dhe tërësisë tokësore...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.