back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gaspër Beltoja

Shqipëria dhe ëndrra politike e Kaizerit në Ballkan – nga Monika Shoshori Stafa

Shqipëria dhe ëndrra politike e Kaizerit në Ballkan nga Monika Shoshori Stafa Që prej krijimit të shtetit shqiptar, nga njohja e pavarësisë dhe tërësisë tokësore...

Austria e ndihmoi shkollimin, shkencën, kulturën dhe pavarësinë e shqiptarëve – nga Mr. Sci. Hazir Mehmeti

Austria e ndihmoi shkollimin, shkencën, kulturën dhe pavarësinë e shqiptarëve. nga Mr. Sci. Hazir Mehmeti - Vjenë Që nga kohët kur Austria ishte një perandori në...

Kongresi Arsimor i Tiranës (1922) nga Engjell Zerdelia

Kongresi Arsimor i Tiranës nga Engjell Zerdelia (22 korrik - 3 gusht 1922) Një ngjarje shumë e rëndësishme në historinë e arsimit, kulturës, gjuhës sonë kombëtare qe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.