back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Garcia Betes

“Shërbimi sekret” dhe zbulimi strategjik i Gjergj Kastriotit-Skënderbeut? – nga Paulin Z. Zefi

"Shërbimi sekret" dhe zbulimi strategjik i Gjergj Kastriotit-Skënderbeut? nga Paulin Z. Zefi *Ky studim, shënon përpjekjet e para në historiografinë skënderbegiane përsa i përket pasqyrimit sa më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.