back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gani Kodra

Bashkëpunëtore të Sigurimit të Shtetit të dekoruar nga Qeveria Shqiptare

Bashkëpunëtore të Sigurimit të Shtetit të dekoruar nga Qeveria Shqiptare Një listë e të dekoruarve: funksionarë të lartë të PPSh, drejtues të lartë te diktaturës dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.