back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gallatasaraj e Stambollit

Ali Sami Yen – bir i Samiut – nip i Abdylit e Naimi – shpirt i lidhur me futbollin dhe Gallatasarajn

Ali Sami Yen - bir i Samiut - nip i Abdylit e Naimi shpirt i lidhur me futbollin dhe Gallatasarajn Ky është Ali Sami Yen, djali...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.