back to top
33.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gaio Cilnio Mecenate

Shpend Sollaku – Noé: Kohë e mjaftueshme… Shkrimtarët dhe politika

Shpend Sollaku - Noé: Kohë e mjaftueshme - Shkrimtarët dhe politika... "Gazeta Shqiptare" 26 nëntor 2013 (Ngacmuar prej librit "Kohë e pamjaftueshme" e Elena Kadare) Raporti i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.