back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gabrielle d'Annunzio

“Si mundet Poeti, s’e ka ngritur ende zërin…” Sotir Kolea i shkruan poetit Gabrielle D’Annunzio

Si mundet Poeti, s’e ka ngritur ende zërin… Sotir Kolea i shkruan poetit Gabrielle D’Annunzio Sot, patrioti, publicisti dhe koleksionisti Sotir Kolea ka përvjetorin e ikjes...

“Lamtumira e Yjeve” – Parathënie e Isuf Luzajt për librin

“Lamtumira e Yjeve” Parathënie e autorit për librin (Jusuf Luzaj) I Nga të pesë artet, letërsia dhe nga të pesë degët e saj, poezia, nuk e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.