back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

G. F. Hudson

Sistemi i Shkollimit dhe i vlerësimit në Kinën e Mesjetës – nga “Enciklopedia e Historisë së Botës”

Nji nga veprat më të rëndësishme në fushën e përkthimeve të Dr. Lazër Radit, është edhe vepra “Enciklopedia e Historisë së Botës” e John...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.