back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fulvio Cordingano

Fishta për Shqiptarinë dhe Albanologjinë – nga Pertefe Leka

Fishta për Shqiptarinë dhe Albanologjinë nga Pertefe Leka Albanologu Robert Elsie, përkthyesi i veprës madhore të Fishtës shkruan: “Lahuta e Malcis” është një kryevepër, e cila...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.