back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fryma e Re

Synopssis elektoral: 24 qershor 2013, nga Jozef Radi

Synopssis elektoral: 24 qershor 2013, nga Jozef Radi Shumica e shqiptarëve tashma u ka vënë kryq opinioneve, bindjeve, interesave dhe zemërimeve të veta dhe pret...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.