back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Franklin Roosvelt

3 tetori dita e ribashkimit të dy Gjermanive, dhe disa fragmente historie – nga Klodi Stralla

3 tetori dita e ribashkimit të dy Gjermanive, dhe disa fragmente historie - nga Klodi Stralla Mos janë bërë sot pishman Perëndimorët që s’e lanë Hitlerin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.