back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Francoise Gilot

Grimca nga jeta e Pablo Picassos – përzgjodhi dhe përktheu Enkeleda Suti

Grimca nga jeta e Pablo Picassos përzgjodhi dhe përktheu Enkeleda Suti Pablo Picasso me djalin e tij Claude* Në moshën 21 vjeçare, Francoise Gilot u takua me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.