back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Franco Galli

Pesë mjekë italianë kanë vdekur nga koronavirusi dhe 2.600 punëtorë mjekësorë të infektuar

Pesë mjekë italianë kanë vdekur nga koronavirusi dhe 2.600 punëtorë mjekësorë të infektuar Borrelli Coronavirus 20 mars 2020: "Sot 4,670 pozitive, 627 të vdekur dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.