back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Francis Picabia

Louis Aragon – takimi im surrealist me Poetin e famshëm francez! – nga Skënder Sherifi

Louis Aragon - takimi im surrealist me Poetin e famshëm francez! nga Skënder Sherifi Mes Komunizmit stalinian dhe Poezisë liriko-sentimentale Mes borgjezisë, luksit alla francez dhe Lufta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.