back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Flora Xhemani Baba

Terma humanitarë si fjala “bombardim”, – sharmi dhe eleganca që i mungon letërsisë shqiptare nga Flora Xhemani Baba

Terma humanitarë si fjala “bombardim”, - sharmi dhe eleganca që i mungon letërsisë shqiptare nga Flora Xhemani Baba Sepse edhe jeta e vërtetë nuk ka një fund,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.