back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Flamur Shala

Familja dhe fisi i Profesor Hazir Shalës nga Fehmi Dibrani

Familja dhe fisi i Profesor Hazir Shalës nga Fehmi Dibrani Kryetari i Lëvizjes Kombtare Shqiptare, Prof. Hazir Shala, në vitin 1959 i sapodiplomuar dhe i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.