back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Flamur Hoxha

Ende jeton plumbi që pushkatoi Vilson Blloshmin e Genc Lekën… – nga Flamur Hoxha

Ende jeton plumbi që pushkatoi Vilson Blloshmin e Genc Lekën... nga Flamur Hoxha Kur shihja plumbin që ka përshkruar Vilson Blloshmin e Genc Lekën, pra një...

“Illz”, Numri 15 – Revistë letrare e Tiranës

Përmbajtja e Nr. 15, “Illz”, Revistë Letrare e Tiranës Numri 15 - “Illz”, Revistë letrare e Tiranës, - periodike dy mujore Sponsor: Flamur Hoxha Drejtor: Izet Duraku Kryeredaktor:...

“Shqyerja e perdes… prej një piktori të madh” nga Shpend Sollaku Noé e Jozef Radi

"Shqyerja e perdes... prej një piktori të madh"* nga Shpend Sollaku Noé e Jozef Radi me ndërhyrje të te afermve dhe miqve të artistit Nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.