back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fjalorit Etimologjik të Gjuhës Shqipe

Parathënia e Fjalorit Etimologjik të Gjuhës Shqipe dhe (struktura dhe kriteret e hartimit të tij) – nga Kolec Topalli

Parathënia e Fjalorit Etimologjik të Gjuhës Shqipe nga Kolec Topalli (fq. 5-8) Fjalorët etimologjikë janë pasqyrë e historisë së gjuhës dhe në një kuptim më të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.