back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fjalorin Etimologjik

Akademik Kolec Topalli dhe “Fjalori etimologjik i gjuhës shqipe” Prof. dr. Valter Memisha

Të nderuar miq, përshëndetje! Në muajin nëntor 2017, dolën nga shtypi kopjet e para të “Fjalorit etimologjik të gjuhës shqipe”, hartuar nga akademiku Kolec Topalli,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.