back to top
25.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fjalori Etimologjik i Gjuhes Shqipe

Rëndësia e fjalorit Etimologjik të Gjuhës Shqipe të Prof. Dr. Kolec Topallit – nga Mehmet Elezi

Rëndësia e fjalorit Etimologjik të Gjuhës Shqipe të Prof. Dr. Kolec Topallit nga Mehmet Elezi Në vitin 2018, nëpër libraritë e Tiranës doli Fjalor Etimologjik i...

Një ngjarje dhe një fakt i frikshëm – nga Mehmet Elezi

Një ngjarje dhe një fakt i frikshëm nga Mehmet Elezi Nëpër libraritë e Tiranës doli “Fjalor Etimologjik i Gjuhës Shqipe”. Vepër e Akademisë? Jo, vepër e...

Përballë nji njeriu dhe monumentit të veprës së tij – ese nga Jozef Radi

Përballë nji njeriu dhe monumentit të veprës së tij ese nga Jozef Radi Janë do miq kohnash të lashta, që kur takohesh me ta, ta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.