Nyjet-Arkivit për » Fisi Aequi «

Cincinati… dhe një paralele me kohët moderne – nga Sokol Neçaj

Cincinati dhe një paralele me kohët moderne nga Sokol Neçaj Cincinnatus ishte burrështets romak, i cili, në pleqëri, doli në pension për t’u marrë me fermën e tij të vogël. Por u Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook