Nyjet-Arkivit për » Fiqri Shahinllari «

Ataturku, që vallëzoi me nusen shqiptare nga Floqi – nga Fiqri Shahinllari

Ataturku, që vallëzoi me nusen shqiptare nga Floqi nga Fiqri Shahinllari I kërkova mikut tim floqar, Ahmet Likës ndonjë dokument që lidhet me Rushan Beun, personalitet i lartë ushtarak dhe mik i Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook