Nyjet-Arkivit për » Feniks «

Të përshndes o Zog – poezi nga Jacques Prevert

Të përshndes o Zog – poezi nga Jacques Prevert Të përshndes o grifshë ujnash t’errta si qymyri që dikur ke njoftë zogun e prrallave zogun e zjarrmit dhe zogun e rrugve zogun e hamejve dhe djelmoshave Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook