back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fatos Bylykbashi

Pranvera dhe Dashnia… tregim nga Jozef Radi

Pranvera dhe Dashnia… tregim nga Jozef Radi Nji ditë marsi, ndërsa dielli donte me dalë prej drojes e m’u futë ndër dejtë e pemëve, syve t’mi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.