Nyjet-Arkivit për » Fadil Vokrri «

3 maj 2016 – Kosova në UEFA!

3 maj 2016 – Kosova në UEFA! Sot me 3 maj 2016, me 28 vota pro, 24 vota kunder dhe 2 abstenime… Republika e Kosovës i bashkohet si  anëtarja e 55 Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook