Nyjet-Arkivit për » Ermal Petushi «

Nji vajzë… dy shkrime… nji vetvrasje… dhe dy milion dhimbje pezull

Irisi ishte vetëm… nga Albertina Jaçe Një shkrim ndërgjegjsues por edhe prekës për vajzën që u hodh nga kulla qiellore (Sky Tower) Irisi ishte shoqja jonë, studente e Fakultetit Ekonomik. Nuk ishim Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook