back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Eric Fromm

Eric Fromm (1900 – 1980) – Arti i dashnisë

"Kush dashuron me të vërtetë, dashuron në përgjithsi krejt botën, dhe jo nji individ të përcaktuem..." 

Eric Fromm (1900-1980) – Dashnia

Dashnia infantile ndjek parimin: 'Dashuroj  pse jam i dashuruem!', Dashnia e pjekun ndjek parimin: 'Jam i dashuruem pse dashuroj!' Dashnia infantile thotë: 'Të dua,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.