back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Elton Hatibi

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin – Redaksionali i Pare

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin Medius është revistë e re që në numrin e parë ka sjellë këndvështrime rreth dhunës, në plane shumdimensionale:...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.