Nyjet-Arkivit për » Eftipi Skëndo «

I Vdekuri dhe i Gjalli tregim nga Mitrush Kuteli

I Vdekuri dhe i Gjalli tregim nga Mitrush Kuteli Na ish njëherë një i mirë me mall e gjë shumë e na bënte dasmën e të birt. E si e kish Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook