back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Edoardo Sanguineti

Sot gjithçka duartrokitet paksa… Edoardo Sanguineti në një bashkëbisedim

Sot gjithçka duartrokitet paksa... Edoardo Sanguineti në një bashkëbisedim Dhe Sanguineti vazhdon: Në fund të fundit, nëse nuk ekziston perspektiva e fishkëllimit, edhe gëzimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.