back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dorshkrime

Kujtime mbi Vinçenc Prendushin nga Arshi Pipa

Kujtime mbi Vinçenc Prendushin nga Arshi Pipa Mbrapa burgut të Durrësit, mbrenda telave, âsht nji ndërtesë përdhese. Shërben njikohësisht si restorant dhe si shkollë; aty policët...

Mësuesi Kel Kolë Vila – (1894-1963) – Smajl Bala

Dy fjalë në përkujtim të mësuesit Kel Vila... nga Jozef Radi Kel Vila, asht daja i vetëm i Lazër Radit, prej të cilin e kam ndigjue shpesh...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.