Nyjet-Arkivit për » Dorina Gegici «

5 fotomodelet shqiptare – Bukuri të pafundme…

5 fotomodelet shqiptare – Bukuri të pafundme… Këto pesë vajza janë fotomodelet shqiptare që punojnë për Dolce & Gabbana. Ato quhen: Gaciana Dema, Melissa Toska, Ergi Bardhollari, Bernarda Islamaj dhe Dorina Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook