Nyjet-Arkivit për » Djaloshi i Kërçovës «

Djaloshi i Kërçovës – “Ata që e lanë me dritë jetën time” – Jozef Radi

Ky fragment i shkëputun nga poema: “Ata që e lanë me dritë jetën time”, ka nisur diku shtatë vjete të shkueme, dhe u kushtohet mjaft prejt atyne personazheve që kanë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook