back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dhimiter Anagnosti

Një fjalë sa qielli e ruajti për njerëzit… – nga Xhahid Bushati – në kujtim të Marian Skanjeti

Një fjalë sa qielli e ruajti për njerëzit…  nga Xhahid Bushati Në kujtim të mikut tim Marian Skanjeti  dhe librave të tij poetikë “Midis njerëzve” dhe...

Një rrëfim i munguar i vitit 1990, ose ne rinia e Tridhjetë Viteve të shkuara – nga Kastriot Çipi

Një rrëfim i munguar i vitit 1990, ose ne rinia e Tridhjetë Viteve të shkuara nga Kastriot Çipi Dhjetor 90 (Pjesa e Parë) Mbrëmja e 8 dhjetorit...

Një histori me paskuinë – Prolegomenat – opinion nga Ferdinand Radi

Një histori me paskuinë - Prolegomenat opinion nga Ferdinand Radi Ky shkrim i dreqosur nga unë me një mendjeshkprepje si gjithmonë e me një gjendje të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.