Nyjet-Arkivit për » Denisa Daka «

Nji Vdekje e Parakohshme dhe mungesa ndër ne e shpirtit të solidaritetit – nga Aldo Shala

Nji Vdekje e Parakohshme dhe mungesa ndër ne e shpirtit të solidaritetit nga Aldo Shala Është ndarë nga jeta parakohe, avokatja e njohur shqiptare Denisa Daka, e cila prej shumë vitesh merrej Lexo Me Teper.

Në ditën ndërkombëtare të gjuhës shqipe kujtojmë Palok Dakën dhe Benedikt Demën – nga Denisa Daka

Në ditën ndërkombëtare të gjuhës shqipe kujtojmë Palok Dakën dhe Benedikt Demën nga Denisa Daka Sot, në Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Shqipe, dua të kujtoj me mirënjohje e nderim të gjithë Lexo Me Teper.

Mustafa Arapi (23 korrik 1950 – 21 janar 2021) – Një personalitet dinjitoz me një krijimtari plot veçanti

Mustafa Arapi (23 korrik 1950 – 21 janar 2021) Një personalitet dinjitoz me një krijimtari plot veçanti Avni Delvina Sot Arti shqiptar humbi një ndër piktorët më të mëdhenj të tij Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook