back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Dashunia me Birë në Zemër”

Pusi, si metaforë e Dashurisë dhe varr i saj! nga Rezart Palluqi

Pusi, si metaforë e Dashurisë dhe varr i saj! nga Rezart Palluqi Mendime rreth dramës “Dashunia me birë në zemër” e Gjergj J. Kolës Për mua, një roman,...

Parathanie e dramës “Dashunia me Birë në Zemër” e Gjergj Kolës

Secili prej nesh e ka nji poet... Parathanie e dramës “Dashunia me Birë në Zemër” e Gjergj Jozef Kolës Çdo krijesë artistike, prej bestsellerit ma gjenial...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.