Nyjet-Arkivit për » Darka e Fundit «

Darka e fundit në dëshirore – nga Shpëtim Kelmendi

  Merr frymë thellë dhe fort, se me çka do të përballesh asht përtej asaj çka ti mund të kesh mendue ndonjiherë se mundet fjala me e thanë. Ke m’u përballë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook