Nyjet-Arkivit për » Dario Lodi «

Anton Çehov dhe Leon Tolstoj së bashku në nji foto

Anton Çehov dhe Leon Tolstoj së bashku në nji foto Dy shkrimtarët – gjigantë të letërsisë ruse - që e respektonin njeni-tjetrin, po s’e donin njeni-tjetrin. Në lidhje me kët, kritiku i Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook