back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dardanus

Dy pllaka të lashta varri Dardane në Rrethinat e Shkupit

Dy pllaka të lashta varri Dardane në Rrethinat e Shkupit* Gjatë gërmimeve për ndërtime në rrethinat e Shkupit, në komunën e Karposhit dhe saktësisht në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.