back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Danilo Kish

Duke ndjekur live në TOB koncertin e Tedi Papavramit, dhe një histori nga koha e studimeve në SHBA… – nga Saimir Z. Kadiu

Duke ndjekur live në TOB koncertin e Tedi Papavramit, dhe një histori nga koha e studimeve në SHBA... nga Saimir Z. Kadiu 25 vjet më parë,...

Anton Pashku – I panjohuri ynë: njeriu i hukamës e heçamës nga Halil Matoshi

Anton Pashku (8 Janar 1937 - 31 Tetor 1995) I panjohuri ynë: njeriu i hukamës e heçamës nga Halil Matoshi Për Anton Pashkun 1937-1995 klasik i letërsisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.